Scroll Top

Правила бронювання замовлення

Правила замовлення

Багатофункціональний комплекс освіти і дозвілля «Станіславів» створює належні умови для комфортного і безпечного перебування наших клієнтів.

Оплата за проживання

Поселення та виселення з номерів відбувається з 14:00 до 12:00 год. Будь-яке продовження проживання підлягає додатковій оплаті. Про свій намір продовжити термін перебування гість зобов’язаний повідомити адміністрацію об’єкту до 10:00 в день від’їзду. При цьому, термін перебування продовжується за умови наявності вільних місць. При поселенні з 00:00 до 12:00 (рінній заїзд) та виїзді клієнта з 12:00 до 00:00 (пізній виїзд) плата стягується за пів доби.

Бронювання

Здійснити бронювання можна за допомогою телефонного дзвінка, електронною поштою або під час особистої зустрічі з адміністратором закладу.

Термін скасування чи зміни бронювання проживання, конференційного залу та конференц-харчування:

  • Від 50 до 30 днів – штрафні санкції – 15%;
  • Від 30 до 15 днів – штрафні санкції – 40%;
  • Від 14 до 10 днів – штрафні санкції – 50%;
  • Від 9 до 4 діб – штрафні санкції – 60%;
  • Від 3 до 1 доби – штрафні санції – 100%.

Гості

Особи, котрі не проживають у номері, не мають права перебувати в приміщенні з 23:00 по 07:00. Особа, котра проживає у номері відповідає за поведінку гостей. Особа, котра проживає у номері не має права передавати свій номер іншій особі.

Спокій

Гості повинні з повагою відноситись одне до одного та не перешкоджати відпочинку інших. Необхідно зберігати тишу з 23:00 до 07:00.

Паління

Паління на території Комплексу дозволене у спеціально відведених місцях. У номерах палити суворо заборонено.

Відшкодування збитків

Будь-яка шкода, нанесена мателіально-технічній базі Комплексу повинна бути відшкодована клієнтом у повному обсязі.

Зберігання цінностей

Адміністрація об’єктів не несе відповідальності за зберігання майна клієнтів. У разі необхідності – малогабаритні речі можна залишити на рецепціях об’єктів, де вони зберігатимуться безкоштовно. Залишені речі зберігатимуться впордовж 6-ти місяців.

Пожежна безпека

В разі виникнення пожежі дійте згідно плану евакуації, що розміщений біля входу. Зобороняється використання електричних приладів у номері. Забороняється паління у номері.

Домашні тварини

Перебування у номерах Комплексу тварин заборонено.

Економія енергоресурсів

Необхідно ретельно слідкувати за ощаДним використанням енергоресурсів клієнтами Комплексу та інформувати їх про необхідінсть економії енергоресурсів.