Готель «Станіславів» – десять років бездоганного сервісу

Десять років – це, звісно, небагато, проте достатньо для того, щоб проаналізувати власні досягнення, висловити теплі слова подяки дорогим клієнтам та продовжувати невпинний розвиток у напрямку вдосконалення якості послуг та покращення комфорту.

Адже, місія і завдання готелю «Станіславів» – це служіння людям. І про це детальніше згодом. Заклад відкрився у 2009 році. Одразу ж здобув пошану та любов туристів нашого рідного Івано-Франківська.

Лукс номер

Саме назва «Станіславів» є попередньою назвою міста. Таким чином, у ній підкреслюється елегантність закладу, класичний, витриманий стиль інтер’єру та екстер’єру готелю.

Логотип соціального підприємництва ``Робити добро легко``

Місія

Місія готелю «Станіславів» полягає у допомозі фінансування соціальних проектів Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. Серед переліку ініціатив слід виокремити наступні:

  1. Харитативну діяльність;
  2. Екологічні ініціативи та проєкти;
  3. Пільгове навчання дітей та молоді з малозабезпечених сімей;
  4. Лікування та оздоровлення соціально-незахищених верств населення.

Усі вище перелічені напрямки поєднані в одному проекті під назвою: «Робити добро легко».

Готель «Станіславів» є головним закладом «Багатофункціонального комплексу освіти і дозвілля «Станіславів»», котрий функціонує як в межах, так і поза межами Івано-Франківська. Колектив. Рушієм позитивних змін і серцем закладу є колектив готелю.

Це саме ті люди, котрі впродовж багатьох років працюють, огортаючи турботою та любов’ю кожного клієнта готелю. Кому, як не їм відомо, що робити добро легко.

Колектив готелю втілює місію, працюючи над ідеєю соціального підприємництва. Так, завдяки діяльності цих людей туристична галузь Івано-Франківська розвивається швидкими темпами. Адже, комфорт закладу формує позитивний імідж міста в очах туристів. Покращуються інвестиційний клімат міста.

Номер Півлюкс Готель Станіславів

У готелі створені всі необхідні умови для сумлінної праці та відпочинку кожного окремого працівника.

«Ми даруємо любов нашим клієнтам, цією ж любов’ю обдаровуємо один одного», – каже Галина Петрина, котра впродовж десяти років працює у готелі. «Станіславів». – Це справжня сім’я, де завжди пам’ятатимуть про тебе, допоможуть і зрозуміють».

Клієнти

«Клієнтами готелю, за роки існування, стали понад 200 тисяч осіб. І це не дивно – у нас краще ніж вдома», – підсумовує старший адміністратор закладу Сергій Підлетейчук.

Номер Півлюкс Готель Станіславів

Готель обирають бізнесмени, іноземці, туристичні компанії і, зрештою, знаменитості. Отже, до диспозиції відвідувачів пропонується 25 вишуканих номерів, чотири конференційні зали, банкетний зал (де зазвичай відбувається харчування учасників конференцій), безкоштовний паркінг, цілодобова охорона, смачний сніданок у вигляді шведського столу та безліч інших додаткових сервісів.

Номерний фонд оснащений добротними меблями, виготовленими лише з натуральних матеріалів, супутниковим телебаченням, м’якими рушниками та халатами, холодильником.

Навіть у номері стандарт є перелік усіх необхідних аксесуарів, котрі часто відсутні у конкурентів.

Адміністрація готелю отримує бездоганні відгуки клієнтів, що підтверджує сервіс бронювання Booking.com. Тверда дев’ятка у рейтингу закладів міста – ось цьому підтвердження.

Слід зазначити, що у «Станіславові» щороку оновлюється матеріально-технічна база.

Конференційний сервіс

Понад 90% усіх бізнес-подій відбуваються саме у конференційних залах «Станіславова».

Навчання для керівників, власників малого та середнього бізнесу, підвищення кваліфікації персоналу, тренінги з фінансової грамотності, ораторської майстерності, зустрічі чи наради ділових людей. Тут завжди людно.

Конференційний зал

Вибір іноземних компаній теж очевидний. Вишукані зали з елегантними меблями відповідають усім міжнародним стандартам проведення різного роду заходів. Це неймовірно, але будь-який зал готелю можна забронювати безкоштовно, за умови бронювання харчування на певну суму.

Кухня

Окремих компліментів заслуговує меню «Станіславова».

Руслана Битківська, шеф-кухар, знається на приготуванні смачних та корисних страв. Вишукані українські чи екзотичні страви, фантастичні сніданки у вигляді шведського столу та комплексні обіди, котрі можна брати з собою. А кава яка смачна! Вам варто спробувати.

Скористайтесь акційною пропозицією під час бронювання конференційного сервісу та знижкою у розмірі 20% на номерний фонд закладу з п’ятниці до понеділка.

Чекаємо Вас у самісінькому центрі нашого чарівного міста, за адресою: Чорновола, 7.

Related Posts